Asset Publisher Asset Publisher

ZMIANY w funkcjionowaniu biura nadleśnictwa W ZWIĄZKU Z OGŁOSZONĄ PANDEMIĄ KORONAWIRUSA

Nadleśnictwo Przedborów informuje, że w związku z rosnącym zagrożeniem ze strony wirusa SARS-Co-v-2, nastąpiły zmiany w kalendarium obchodów 100-lecia Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu. Większość imprez w marcu została odwołana lub przeniesiona. 

Prosimy aby osoby chcące załatwić sprawy urzędowe w biurze nadleśnictwa w miarę możliwości ograniczały konieczność jej załatwienia w sposób bezpośredni. Istnieje możliwość kontaktu i realizację spraw za pośrednictwem usług elektronicznych; strona internetowa, e-mail, telefon.

Ponadto odnosząc się do decyzji organów państwa i zaleceniami służb sanitarnych odnośnie epidemii koronawirusa, zdecydowaliśmy się odwołać wszelkie zajęcia edukacyjne, które miały odbyć się na terenie nadleśnictwa oraz inne imprezy masowe. Część pracowników przechodzi w tryb pracy zdalnej.

Zamieszczamy link do strony RDLP w Poznaniu, na której umieszczone są szczegółowe informacje o imprezach odwołanych lub przełożonych na terenie cłej dyrekcji regionalnej.

W razie wątpliwości propunujemy odwiedzić strony Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego znajdują się poradniki i zalecenia odnośnie zachowania w tej szczególnej sytuacji.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałośćsmiley