Wydarzenia Wydarzenia

XVIII Regionalne Zawody Strzeleckie Leśników RDLP Poznań

18.06.2013 r. na strzelnicy PZŁ Kalisz odbyły się XVIII Regionalne Zawody Strzeleckie Leśników RDLP Poznań.

W dniu 18 czerwca 2013 r. na strzelnicy w Wolicy zarządzanej przez Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Łowieckiego w Kalisz odbyły się XVIII Regionalne Zawody Strzeleckie Leśników Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznani.

Zjeżdżających się zawodników przywitała burzowa aura i opady deszczu, na szczęście tylko przelotne. Jeszcze podczas uroczystego otwarcia co widać na zdjęciach trzeba było chować się pod parasolami, ale już same strzelania odbyły się w słońcu. 

Od samego początku faworyci postawili pozostałym zawodnikom wysoko poprzeczkę. I tak jak w roku poprzednim zawody wygrała drużyna z nadleśnictwa Przedborów za która na miejscu drugim uplasowała się ekipa z nadleśnictwa Karczma Borowa, a kolejna była drużyna nadleśnictwa Oborniki - I. 
Indywidualnie bezkonkurencyjny by kol. z n-ctwa Karczma Borowa - Tomasz Furmańczak, który "wyczyścił śrut" uzyskując maksymalny wynik 300 pkt. Drugie miejsce indywidualnie przypadło kol. Grzegorz Franczak z Włoszakowic a trzecie miejsce zaliczył Remigiusz Przybyłowicz z Przedborowa. Najlepszy wynik "w kuli" uzyskał Przemysław Reszelewski z nadleśnictwa Gniezno. Poza konkursowymi rozgrywkami nadleśniczowie konkurowali w strzelaniu z pistoletu. I tu ogromną niespodziankę sprawiła pani Danuta Lewandowska szefowa nadleśnictwa Turek, która rozprawiła się z kolegami bez kompleksów zajmując pierwsze miejsce.

Szczegółowe wyniki zawodów przedstawiamy w załączonych plikach.


Inne wydarzenia Inne wydarzenia