Asset Publisher Asset Publisher

leśnicy zapraszają na DZIKI DZIEŃ DZIECKA

Nadleśnictwo Przedborów zaprasza na Dziki Dzień Dziecka!
Z okazji Dnia Dziecka leśnicy zapraszają na rodzinne i pełne atrakcji ekologiczne wydarzenie. Warsztaty są bezpłatne, a program bardzo ciekawy. W planach jest spacer dendrologiczny, warsztaty stolarskie, gra terenowa pod nazwą „CSI Zagadki Nadleśnictwa Przedborów”, eko piknik oraz pokaz filmu przyrodniczego produkcji Lasów Państwowych na dużym ekranie.

Dziki Dzień Dziecka to propozycja Nadleśnictwa Przedborów skierowana do aktywnych rodzin! Zachęcamy do włączenia się w nasze wydarzenie i wspólnej zabawy na łonie natury! Zapraszamy rodziny, opiekunów, dziadków, babcie, a przede wszystkim dzieci i nastolatków, majsterkowiczów i majsterkowiczki.– zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu Beata Kątna-edukatorka leśna z Nadleśnictwa PrzedborówKiedy: 01.06.24 r.
Gdzie: Plac Pod Dębem Przedborów
Podczas wydarzenia nie zabraknie niespodzianek, dlatego zapisz się już dziś! Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: beata.katna@poznan.lasy.gov.pl lub pod numerem te.: 733265643.
W treści maila prosimy o podanie danych uczestników (imię, nazwisko, wiek oraz telefon kontaktowy, jak również numer preferowanej grupy).

Harmonogram godzinowy i szczegóły wydarzenia:

Grupa I
- 12:00 - Rozpoczęcie warsztatów. Przywitanie uczestników
- 12:15 - Warsztaty majsterkowicza z okazji Dnia Dziecka, warsztat poprowadzi pasjonat drewna. Dorośli oraz dzieci pod opieką opiekunów będą mieli możliwość zaprojektowania i wykonania przedmiotów z drewna (zabawki oraz drobnych przedmiotów użytkowych).
- 14:00 Gra terenowa „CSI Zagadki Nadleśnictwa Przedborów” - dedykowana dla rodzin z dziećmi
Grupa II
- 14:00 - Rozpoczęcie warsztatów. Przywitanie uczestników
- 14:15 - Warsztaty majsterkowicza z okazji Dnia Dziecka, warsztat poprowadzi pasjonat drewna. Dorośli oraz dzieci pod opieką opiekunów będą mieli możliwość zaprojektowania i wykonania przedmiotów z drewna (zabawki oraz drobnych przedmiotów użytkowych).
- 16:00 Gra terenowa „CSI Zagadki Nadleśnictwa Przedborów” - dedykowana dla rodzin z dziećmi

Grupa III
- 16:00 - Rozpoczęcie warsztatów. Przywitanie uczestników
- 16:15 - Warsztaty majsterkowicza z okazji Dnia Dziecka, warsztat poprowadzi pasjonat drewna. Dorośli oraz dzieci pod opieką opiekunów będą mieli możliwość zaprojektowania i wykonania przedmiotów z drewna (zabawki oraz drobnych przedmiotów użytkowych).
- 18:00 Gra terenowa „CSI Zagadki Nadleśnictwa Przedborów” - dedykowana dla rodzin z dziećmi
Przez cały czas na Placu Pod Dębem będzie możliwość skorzystania ze stolika kawowego i herbaciano-zielarskiego oraz paleniska, na którym uczestnicy wydarzenia będą mogły przygotować swój posiłek.